facebook atptrade

 

Prírodné kamenné obklady Tehlové obklady Tehlové obklady

Prírodné kamenné obklady

Tehlové obklady

Tehlové obklady

 

RÍRODNÉ KAMENNÉ OBKLADY

prirodne kamenne obklady kat

Nadčasový dizaj, rôznorodosť a trvácnosť. To sú neprekonateľné výhody prírodných kamenných obkladov. Ďalšou prednosťou kamenných obkladov je nižšia hmotnosť v porovnaní s betónovými imitáciami.

PRÍRODNÝ KAMEŇ ULTRASLIM

kamen prirodny ultraslim kat

Kamenný obklad ultraslim sa vyrába štiepaním prírodnej bridlice resp. minerálneho pieskovca pri zachovaní hrúbky 1-2mm. Získajte efektný a trvácny prírodný dizajn. Rozsah použitia je prakticky neobmedzený.

KAMENNÉ OBKLADY IMITÁCIA

kamen imitacia kat

I keď pravé kamenné obklady nepodliehajú poveternostným vplyvom, betónové imitácie ponúkajú väčšiu variabilitu a kombinácie dekorov. Imiácie kamenných obkladov ponúkame len na objednávku.

KAMENNÁ DLAŽBA

kanenna dlazba kat
Pokiaľ vyžadujete na ozaj pevnú a trvácu dlažbu, pravá kamenná je pre vás najlepším riešením. Štruktúra kameňa dodá naozaj jedinečný vzľad celému priestoru kde bude položená.

KAMENNÝ KOBEREC

kamenny koberec kat

Jednoduché a efektné riešenie pre povrchovú úpravu podláh. Kamenný koberec dodá priestoru jedinečnosť a je vhodný napríklad okolo bazéna alebo na vstupné schodištia. Ponúkame širokú paletu odtieňov a zrnitosti.

TEHLOVÉ OBKLADY

tehlove obklady kat
Tehlový obklad je vhodný do priestorov kde chcete vytvoriť príjemnú atmosféru a zútulnť priestor. Vhodné sú ako do interiéru, tak aj exteriéru. Dobre využiteľné sú aj pri rekonštrukciách starších domov.

NÁJDETE NÁS

BRATISLAVA

OC STYLA Zlaté Piesky, Bratislava

Pondelok - Nedeľa 10:00 - 20:00
kontakt atp mobil0903 604 534

NITRA

 
Pondelok - Nedeľa len icon tel dohovor
kontakt atp mobil0903 604 534

REFERENCIE

ref 001 ref 002 ref 004 ref 005 ref 006 ref 007 ref 008

ATP Trade s.r.o. ©2016-2017 - všetky práva vyhradené                                                 tvorba webu - nextmedia.sk